שאלות נפוצות - רותם מוצרי ספיגה

שאלות נפוצות

 
1איך פועל החיתול
חיתול חד פעמי סופח וסופג אליו נוזלים והופך אותם לג'ל. חיתול טוב משאיר את השכבה העליונה אשר באה במגע עם העור יבשה כאשר חיתולים נבדלים במידת ספיגת הנוזלים המרבית וכתוצאה מכך במשך הזמן עד להחלפה. בחירת המוצר המתאים חשובה ביותר על מנת למנוע הופעת תפרחת החיתול, מניעת ריחות, נוחות ושמירה על איכות חיים.
2כמה פעמים ביום מחליפים חיתולים?
החלפת חיתול ראשון נעשית בבוקר לאחר שנת הלילה, לאחר מכן לפני שנת הצהריים אם יש צורך, החיתול השלישי מוחלף בדר"כ לאחר שנת הצהריים ובערב לפני שנת הלילה. סה"כ 4-5 חיתולים ביום.
3איך בוחרים מוצר ספיגה מתאים?
בבחירת מוצר ספיגה יש להתחשב בשיקולים הבאים: • מידה נכונה - בהתאם להיקף המותניים, מבנה הגוף, מידת מכנסיים. כמות הספיגה - לפי מידת ההרטבה / כמות הצרכים • מספר שעות השימוש - חיתולי יום כאשר תדירות החלפת החיתול גבוהה או חיתולי לילה לזמן ספיגה ארוך. • ניידות המשתמש - האם המשתמש מרותק למיטה / יושב בכיסא גלגלים או עצמאי.
4איך יודעים מהי רמת הספיגה של החיתול?
אנחנו מספקים חיתולים ברמת ספיגה מחמש טיפות ומעלה. בשוק קיימים חיתולים המותאמים ליום שרמת הספיגה שלהם היא של 1 ליטר. וישנם חיתולים עם רמת ספיגה גבוהה יותר המותאמים ללילה שסופגים 1.5-2 ליטר וישנם חיתולים עם רמת ספיגה מוגברת שיכול לספוג 2-3 ליטר כ- 12 שעות. לכל חיתול יש רמת ספיגה שונה. על גבי כל שקית של חיתולים יש ציור של טיפות. מספר הטיפות מציינות את רמת הספיגה. ככל שיש יותר טיפות החיתול סופג יותר נוזלים.
5חיתול או תחתון סופג?
תחתון מיועד לאנשים עצמאיים, שיוצאים לפעילויות, שעדיין יכולים לגשת לשירותים. חיתולים מיועדים לאנשים שפחות ניידים, שיושבים על כיסאות גלגלים.
 
1כמה ליטרים חיתול יכול לספוג?
בשוק ישנו מגוון רחב של חיתולים. חיתול עם 5 טיפות סופג 1000 CC חיתול עם 8 טיפות סופג 2200 CC
2איזה מוצרי ספיגה קייימים?
בשוק קיים מגוון רחב של מוצרי ספיגה. פדים קטנים וגדולים, תחתונים וחיתולים סופגים. כל מוצרי הספיגה נותנים מענה לרוב בריחות השתן. מאדם עצמאי שמתפקד, עובד ומטייל, ואינו זקוק לעזרה, אך סובל ברמה כזו או אחרת מבריחת שתן, ואדם שיושב על כיסא גלגלים, פחות עצמאי ומוצר ספיגה נותן לו אפשרות של שקט נפשי, וישנם אנשים פחות ניידים, המרותקים למיטה, סיעודיים הזקוקים לעזרה 2 שעות, שזקוקים למוצר ספיגה באיכות מעולה.
3אני לובשת מידה 38 במכנסיים, האם יש חיתול מתאים?
החיתול המתאים ביותר הינו גודל MEDIUM הוא מתאים למידת מכנסיים 38-40
 
 

לא בטוחים איזה מוצר ספיגה מתאים לכם? מבולבלים מהמידות? רוצים להזמין טלפונית? התקשרו וקבלו ייעוץ ללא עלות:

 חייגו עכשיו 050-736-8485 או שלח​ו את פרטיכם​ ואחזור אליכם​:

 

 
פתח צ'אט
שלום, צריכים עזרה?
היי, כאן רותם מוצרי ספיגה עד הבית
איך אוכל לעזור?
Powered by